فيلم هاى حرارتى مخصوص پاركت و لمينيت

باریک ترین سیستم گرمایش از کف جهان(مخصوص پارکت ولمینت) تنها با ضخامت ۰/۴ میلیمتر

این سیستم عبارت است از ردیف های منظم کربن هوشمند (گرافیت)که در بین دولایه پلی استر قرارگرفته و بوسیله دو رشته الکترود از مس به یکدیگر متصل می گردند. عبور جریان برق از الکترود منتج به گرم شدن گرافیت شده و سطح را به صورت تابشی گرم می کند. همچنین این سیستم هیچگونه نیازی به استفاده از ملات نداشته و می توان ازآن به صورت مستقیم در زیر لایه پارکت یا لمینیت استفاده کرد.

یکی دیگر از محدودیت های استفاده از سیستم حرارتی با لوله آب گرم ، مشکلاتی است که برای سطوح چوبی و پلیمری ( همچون پارکت، لمینیت ، کف پوش و……)به وجود آورده و پس از چند ماه از زمان استفاده، در محل اتصال قطعات پارکت یا لمینیت با یکدیگر فاصله ایجاد می گردد. با استفاده ازسیستم   Ecofilm لایه زیرین  سطح به صورت یکنواخت و متناسب گرم شده و علاوه برداشتن کف گرم ، می توان محیط ساختمان را نیز گرم کرد.

از طرف دیگر باتوجه به اینکه طول عمر مفید این سیستم ۵۰-۳۰ سال در نظر گرفته شده است ،کلینیک ساختمانی کارا این محصول را به مدت ۱۰ سال گارانتی (بدون قیدوشرط) می نماید.

از این محصول خاص و منحصر به فرد می توان در سه بخش مختلف ساختمان استفاده کرد :

-۱ گرمایش از کف مخصوص پارکت و لمینیت (ECOFILM F)

-۲ گرمایش از سقف (ECOFILM C)

-۳ رفع بخار و مه از روی آینه (ECOFILM MHF) 

 

گرمایش از کف مخصوص پارکت و لمینیت (ECOFILM F)

فیلم انعطاف پذیر اکو فیلم برای گرمایش الکتریکی، زیر کف های لمینت، پارکت یا کف های کاذب چوبی مناسب است. همچنین ، این محصول بسیار نازک و در عین حال قوی بوده و شیوه نصب ساده ای نیز دارد.  فیلم های گرمایشی در دو نوع با عرض۶۰۰ میلیمتر و عرض ۱۰۰۰ میلیمتر تولید می شوند.

با توجه به ترکیب مـواد خاص این فیل ها، می تـوان برای دستیابی به طـول دقیق ، آن ها را با فواصل ۱۰ میل متری برش داد.این نوارها در کنـار هم و در تمام سطح مورد نظر نصب شده و با کابل و کانکتور، به صورت موازی به هم وصل می شـوند. بخش گـرما دهنده اکوفیلم  F نباید روی هم قـرار گیرد.

کارفرمایان به این دلیل که پس از نصب این فیلم ها می توان بلافاصله کف کاذب یا چوبی را روی آن قرار داد، از آن بسیار استقبال می کنند.

 

گرمایش از سقف: ECOFILM C

 در صورتیکه از این سیستم گرمایش در سقف اتاق ها استفاده شود، علاوه براینکه گرمایش را از سقف به صورت کاملا ایده آل و یکنواخت عرضه می دارد، می تواند مانع از اتلاف حرارت شده و این بدین معنی است که جلوگیری از اتلاف ۱ درجه دما مساوی با صرفه جویی ۶ درصدی کل هزینه های گرمایش ساختمان است. از طرف دیگر با توجه به اتصال این سیستم به ترموستات و حسگر هوشمند، دمای اتاق را می توان در حد ایده آل و مورد نظر کنترل نمود. شایان ذکر است می توان این سیستم را طبق تصاویر زیر حتی در زیر لایه سقف کاذب نیز نصب نمود.

این محصول دارای ۱۰ سال گارانتی بدون قیدو شرط از طرف این شرکت می باشد.

 

فیلم گرمایشی مخصوص آینه ECOFILM MHF

باتوجه به اینکه در بسیاری از حمام ها  و سرویس های بهداشتی از آینه استفاده می شود، استفاده از آب گرم در هنگام استحمام منجر به ایجاد بخار بر روی آینه می گردد و همواره زدودن بخار ایجاد شده با مشکلاتی همراه است.

این فیلم حرارتی که کاملا ایمن و بسیار راحت قابل نصب است ، خود چسب بوده و تنها با کندن لایه محافظ و چسباندن آن پشت آینه می توان از آن بهره برد.  این محصول بسیار کم مصرف بوده  ( ۵۰ تا ۱۲ وات در ساعت) و هیچگونه نیازی به نگهداری و تعمیرات ندارد.

( گارانتی تعویض ۱۰ ساله بدون قید وشرط)